HİZMETLERİMİZ

Sosyal Medya Danışmanı

Sosyal medya danışmanı aramaya koyulduysanız, Sosyal medya danışmanlığı hizmeti almak istiyorsanız bu yazım tam size göre! Bu yazının tamamını okumadan bir Sosyal medya danışmanı ile çalışmayın!

On sekiz yaş üzeri birçok kişinin sosyal medya hesabı açması ile geleneksel iletişim kanallarını terk etmeye başladı. Potansiyel müşterilere ulaşmak isteyen ürün ve hizmet sağlayıcıları sosyal medya yönetimine ağırlık vermeye başladı.

Bu süreç, sosyal medya danışmanlığı sorusuna farklı bir yanıt aranmaya başladı. Artan talep ile sosyal medya uzmanı olmayı veya sosyal medya reklam danışmanlığı iş kolunu da gündeme getirdi.

Sosyal Medya Reklam Yönetimi Fiyatları

Markanızın sosyal medyadaki varlığını geliştirmek veya sosyal medya reklamcılığı yoluyla hedeflenen potansiyel müşterileri ulaşmak istiyorsanız, sosyal medya reklamcılık hizmetlerimiz hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Sosyal Medya Reklamcılık
Aylık
Teklif Alın
İnstagram, Facebook, Linkedin, Tiktok,
Benzersiz Reklam Modelleri
Reklam Kampanyaları/Hedef Kitle Sayısı
Benzersiz Özel Reklam Görsellerinin Sayısı
Aylık Optimizasyon
Demografik Hedefleme
Anahtar Kelimeler, İlgi Alanı, Kullanıcı Amacı Hedefleme
Yeniden Pazarlama Kampanyası ve Reklamı
Okul/Meslek/İşyeri Hedefleme
Şirket Büyüklüğü, Sektör, İş Ünvanı vb. Hedefleme
Mobil Cihaz İçin Optimize Edilmiş Reklamlar
Web Sitesine İzleme Piksellerinin Kurulumu
Özel Sosyal Medya Reklamcılığı Hesap Yöneticisi
Ayda 1 Kişisel Sosyal Medya Danışmanlığı Önerileri
Standart Aylık Raporlama ve Analiz
Reklam Hesabı Kurulumu ve Optimizasyonu
📲 İletişime Geçin

Sosyal Medya Danışmanlık Fiyatları

Sosyal medya danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız Ferhat Burak Maden iyi bir seçim olacaktır. 2016 yılından bu yana bir çok firmaya verdiğim sosyal medya hizmeti ile sizlere profesyonel hizmet sunmaktayım.

Sosyal medya hesaplarınızın kurulumundan yükselişe geçmesine kadar tüm aşamalarda yanınızda olacağım. Kriz anlarında profesyonel bakış açısıyla etkili çözümler sunarım. Sosyal medya danışmanlık hizmeti kapsamında sunulan sosyal medya danışmanlık ve ücretlendirmem:

Bronz Paket
Aylık
Teklif Alın
Haftalık 2 Paylaşım
Kişisel Sosyal Medya Danışmanlığı
Strateji ve Rekabet Analizi
Özel Gün Paylaşımları
Dikey İçerik Oluşturma (Story) Opsiyonel
Sosyal Medya Pazarlama Stratejisi
Ağ Kurulumu ve Optimizasyonu
Kapak Fotoğrafı ve Profil Fotoğrafı Tasarımı/Optimizasyonu
📲 İletişime Geçin
Gümüş Paket
Aylık
Teklif Alın
Haftalık 3 Paylaşım
Kişisel Sosyal Medya Danışmanlığı
Strateji ve Rekabet Analizi
Özel Gün Paylaşımları
Dikey İçerik Oluşturma (Story) Opsiyonel
Sosyal Medya Pazarlama Stratejisi
Ağ Kurulumu ve Optimizasyonu
Kapak Fotoğrafı ve Profil Fotoğrafı Tasarımı/Optimizasyonu
📲 İletişime Geçin
Altın Paket
Aylık
Teklif Alın
Haftalık 5 Paylaşım
Kişisel Sosyal Medya Danışmanlığı
Strateji ve Rekabet Analizi
Özel Gün Paylaşımları
Dikey İçerik Oluşturma (Story) Opsiyonel
Sosyal Medya Pazarlama Stratejisi
Ağ Kurulumu ve Optimizasyonu
Kapak Fotoğrafı ve Profil Fotoğrafı Tasarımı/Optimizasyonu
📲 İletişime Geçin
CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

Sosyal Medya Danışmanı Sizin İçin Ne Yapar?

sosyal medya danışmanlığı
sosyal medya danışmanlığı

Sosyal medya danışmanları sosyal medya üzerinde size birçok farklı hizmet sunabiliyor. Elbette ki bu hizmetleri nasıl uygulamaya alacağınızı, sizin ürün veya hizmetleriniz belirliyor. Bir çok sosyal medya araçlarından hangilerinin size en iyi faydayı sağlayacağını bilmek başlı başına bir iştir.

Bunları öğrenmek hem zaman hem de bütçe bakımından zorlu bir süreçtir. Kendi başınıza bir takım şeyleri yapabiliyor olsanız da, sosyal medya danışmanı olmadan yapılan yatırımın dengeli olması mümkün olmuyor. Sosyal medya danışmanları, markanızı sosyal medyada tanıtırken, diğer taraftan da markanız için farklı bir profil oluşturur.

Sosyal medya danışmanlığı veren kişi markanızın temelini koruyarak yeni bir algı yaratmak için çalışmalar yapar. Dikkat çekici, takip edilebilir, kullanıcılar tarafından benimsenen bir profil yaratır.

Bu karmaşık yapı sosyal medya danışmanı ile içinden rahatlıkla çıkabileceğiniz, heyecanlı be etkili bir yolculuğa çıkaracak. Artık ihtiyacınız olan tek şey, sosyal medya uzmanı aracılığı ile müşterilerinize söylemeye çalıştığınız mesajları iletmek olacaktır.

Sosyal Medya Danışmanlığı Nedir? Sosyal Medya Danışmanı Ne İş Yapar?

İş dünyasında her ne kadar sayısız sektör bulunsa da tümünü aynı platformda toplayabilen ender alanlardan biri sosyal medyadır. Sosyal medya danışmanlığı nedir? Kısaca üretilen ürünlerin hedef kitleye ulaştırılması, verilen hizmetlerin duyurulması konusunda sosyal medya hesap yönetimi ile sağlamaktadır.

Az harcama ile çok gelir elde edebileceğiniz alan, dijital pazarlamanın bir parçası olan sosyal medya reklamcılığıdır. Bu çağın gerektirdiği ve tümünün temelinde pazarlama stratejileri olan sosyal medya uygulamaları. Farklı amaçlar için kullanılan ve birbirinden farklı özelliklere sahip olan birer sosyal medya reklam danışmanlığı pazarlama aracıdır. Doğru sosyal medya uzmanı ile yönetildiği sürece size müşteri kazandıracak potansiyele sahiptir.

İşletmelerin kitlelere ulaşabilmesi için markaların sosyal medya içerisinde harcama yapması gerekiyor. Bu nedenle rekabet ortamında işletmenizi ön plana çıkarabilmek için bir sosyal medya reklam danışmanlığına ihtiyacınız var.

sosyal medya danışmanlığı
sosyal medya danışmanlığı

Sosyal medya danışmanlığı nedir? Sosyal medya danışmanı ne iş yapar?

 1. Bütçenizi verimli kullanabilmek için bilgi birikimine sahip bir sosyal medya uzmanı ile çalışılması çok büyük önem taşıyor. Sosyal medya uzmanı işletmeniz veya doğrudan sizin için bir pazarlama stratejisi oluşturma yeteneğine sahip olmalı.
 2. Markanın konumlanması için rakiplerini ile rekabet edebilecek konuma gelmenizi sağlar. Tabi ki bunları yaparken hem işletmenize en uygun platformları seçer hem de o platformlarda nasıl ve hangi stratejiler ile kullanılacağına karar verir.
 3. Şirketinizin pazarlama stratejilerine dahil olur ve en uygun bütçe çalışması yapar. Sosyal medya hesap yönetimi veya sosyal medya reklam danışmanlığı sunan uzmanınız. bu bütçenin sizi kısa veya uzun vadede nereye getireceğini, stratejilerinin hangi sürelerde ve nasıl işleyeceğini açıklayarak. bu konuda size bir öngörü sağlamaya çalışır.
 4. Sosyal medya uzmanı, hızla değişen platformların ve onlara bağlı olarak araçlarının takibini düzenli olarak yapmalıdır. Bir markanın sesini en iyi şekilde direk olarak kullanıcıya ulaşabilmesi için bu farkındalığa sahip olması çok önemlidir.
 5. Birlikte çalışacağınız sosyal medya uzmanın, markanız için içerik oluşturması ve bunu doğru dinamikler ile dağıtması gerekiyor. Sosyal medyada ki varlığınızın anahtarı, yine bir sosyal medya uzmanının size kattıklarıyla doğru orantıdadır. Şirket hedeflerinizi iyi anlamış, içerik oluşturan ekibe liderlik edebilecek bir uzman, sandığınızdan çok daha yukarıları çıkmanıza olanak sağlayacaktır.
 6. Çevrimiçi haberlerin çok daha hızlı yayılması, işletmeler için bazen çok iyi bazen de kötü olabiliyor. Kimi zaman itibarı zedeleyen paylaşımlar veya yalan yanlış haberlerin yayılması çok kısa sürebiliyor. Böyle durumlarda bir kriz yönetimi oluşturmanız gerekecektir.
 7. Sosyal medya danışmanlığı sunan uzmanınız işte tam da bu noktada sizin için çok önemlidir. Ürün ve hizmetlerinize potansiyel müşteri bulmak veya imaj reklamlarınız kadar itibarınızın korunması da çok önemlidir. Uzmanın kriz anında markayı nasıl savunmaya alacağını bilmesi çok önemlidir.

Sosyal Medya Danışmanlığı İle Sosyal Medya Hesap Yönetimi

sosyal medya hesap yönetimi
sosyal medya hesap yönetimi

Sosyal medya, tartışmasız işletmenizin marka bilinirliğini yükseltmek için harekete geçmenizi bekliyor. Sürekli değişen trendlere ayak uydurmaya çalışmak sosyal medya hesap yönetimi yapacak olan sosyal medya uzmanı ile çok daha kolay ve verimli olacaktır.

İşletmenin mevcut durumunu öğrenmesi için yetkin bir sosyal medya uzmanına ihtiyacı vardır. Sosyal medyanın işletmeniz için değerini ortaya koyan, markanız için paylaşılacak içeriğin hazırlanmasına olanak sağlayan ve işletmenizin hangi kaynakları kullanarak paylaşım yapacağına uzmanınızın hazırladığı sosyal medya stratejileri ile karar verirsiniz

Aslında bu stratejiler sizin yol haritanızı oluşturuyor. Dönemsel olarak da hazırlanan stratejiler, hedefleriniz doğrultusunda, satış yapma olasılıklarınızı artırarak büyümenize izin veren stratejilerdir.

Sosyal medya stratejilerinde tıkanmanız halinde, birlikte çalışacağınız uzmana ihtiyaç olacak. Böyle durumlarda, işinizi geliştirmenin yolu rakiplerinize yoğunlaşmaktan geçiyor. Elbette onları taklit etmeyeceksiniz fakat onlardan ilham alacaksınız. Sizin ve rakiplerinizin ortak müşteri profilleri ön planda tutularak işletmenizin sosyal medya danışmanlığı ile stratejinizi geliştirebilirsiniz.

Mutlaka her işletmede olduğu gibi sizin de ana hedefiniz daha çok satmaktır. Daha çok satmak için daha planlı ve hedefli çalışmanız gerekiyor. Tam da bu noktada size satış getirecek olan sosyal medya danışmanı, markanızın her aşamasını müşteri odaklı yapılmasını sağlayacaktır.

Sosyal medya kullanıcılarının aynı şeyleri sevmesini, aynı duyguları ve düşünceleri paylaşmasını bekleyemezsiniz. Profesyonel olarak sosyal medya reklamcılığını benimseyen, bu alanda kendisine kariyer yapan sosyal medya uzmanı, her müşteri portföyü için hazırlıklıdır.

Sosyal Medya Uzmanı Gözünden Sosyal Medya Danışmanlığı ve İşletmeniz İçin Önemi

sosyal medya reklam danışmanlığı
sosyal medya reklam danışmanlığı

Bir gün evinizin duvarı çatlarsa, bir duvarcı ustasına gideceksiniz değil mi? Ya da evde bulgur bittiği zaman markete gideceksiniz. Hasta olduğunuz zaman doktora, ilaca ihtiyacınız olduğunda eczaneye gideceksiniz.

Peki sosyal medya platformlarından işletmeniz için bir sayfa açmak istediğinizde neden bunu kendiniz yapmak isteyesiniz ki?  Sosyal medya hesap yönetimi, görünenin ve sanıldığının aksine çok derin, çetrefilli ve sabır gerektiren bir yolculuktur. Bu süreç içerisinde karşınıza birden fazla sorun çıkıyor ve bir uzman olmadığınız zaman bu sorunları kolaylıkla çözebilmeniz mümkün olmuyor.

Genellikle kendi başınıza sosyal medyanın üstesinden gelmeye çalışmanızın sebebi sosyal medya hesap yönetim fiyatları oluyor. Sosyal medya hesap yönetim fiyatları, sizin ihtiyaçlarınıza göre düzenlenebildiği için fiyat alma konusunda çekingen davranmayın.

Sosyal medya danışmanı tecrübeli olduğundan işletmenize en uygun sosyal medya reklam danışmanlığı noktasında da bütçenizi kontrol altında tutacaktır.

Sosyal medya hesap yönetimi fiyat bakımından çok değişkendir. Bir işletmenin birden fazla markası olması, o markaların her birine ayrı sosyal medya sayfalarının açılması. Birlikte gelen süreç, kendi içinde farklı dinamikler barındırdığından, bütçe konusunda çok ciddi değişimlere uğruyor.

Sosyal medya, müşterilerinizle etkileşim kurmanıza ve insanların işletmeniz hakkında neler söylediğini öğrenmeniz noktasında çok önemli bir araçtır. Bu nedenle sosyal medya reklam danışmanlığı hizmeti almanız, işletmeniz için diğer geleneksel reklam yapılarından çok daha verimli olacaktır

Sosyal medya reklam danışmanlığı aldığınızda markanıza çok ciddi avantajları beraberinde getiriyor. İşte onlar;

 • Markanızı bir sosyal medya uzmanı ile birlikte yürütmeniz halinde müşterilerinizi çoğaltabilir ve onları sadık müşterilere dönüştürebilirsiniz.
 • Ürün veya hizmetiniz ne olursa olsun çok büyük bütçeler harcamadan, yerel pazarda rakipleriniz ile rekabet edebilirsiniz.
 • Her işletmenin mutlaka sabit aylık giderleri dışında satış ve pazarlama için ayırdığı bütçeleri vardır. Bu bütçenizi aşağılara çekerek, daha azı ile daha çoğunu kazanmanızı sosyal medya reklam danışmanlığı ile kazanabilirsiniz.
 • Potansiyel müşterilerin sizin ürünlerinizi veya hizmetlerinizi daha hızlı görmesini sağlayarak gelirinizi çok daha hızlı artırabilirsiniz.
 • Sosyal medya hızlı ve kolay iletişimin bir diğer adı denilebilir. Eğer bir sosyal medya sayfanız var ise mutlaka online bir müşteri hizmetleriniz de olmalıdır. Müşteri hizmet servisler sayesinde, kullanıcılarınıza çok daha hızlı ulaşarak, sorunlarınızı daha etkin bir şekilde çözebiliyor.
 • Organik olarak büyüme hedefinizi gerçekleştirebilmek için sosyal medya hesap yönetimi yapan bir uzman ile hızlıca büyüme şansı elde edersiniz.
 • Müşterilerinizin içeriğinizle etkileşime geçmesi, onların gözünde marka bilincini artıracak ve sizin işletme olarak itibarınızı yükseltmeye başlayacaktır. Sosyal medya uzmanı tarafından paylaşılan her gönderi, onları potansiyel müşteriler haline getirebilecektir.

Sosyal Medya Danışmanı Yönetim Bütçeleri

sosyal medya reklam ücretleri ve Sosyal medya danışmanı
sosyal medya reklam ücretleri ve Sosyal medya danışmanı

Sosyal medya uzmanı tarafından, markanızı büyütmek için yapılan tüm çalışmaların elbette ki kendi içinde farklı detaylara dayandırılarak oluşturulan bütçeleri bulunuyor.

Bu bütçeler kimi zaman sizin sosyal medyadan ne kadar hacim beklediğiniz ile doğru orantıdadır. Eğer tüm pazarlama bütçenizi dijital medyaya ayırarak sosyal medyaya yatırım yapacaksanız, geri dönüşümünüz daha fazla olacaktır.

Sosyal medya hesap yönetimi fiyatları, işletmenizin sattığı ürün veya hizmetin ihtiyacına göre de değişkenlik göstererek fiyatlandırılır.

Sosyal medya reklamları, hedeflenen noktaya gelebilmek için stratejiler oluşturulduktan sonra belirlenir. Öncelikle içerik oluşturulur, onaylanan içerik üzerinden hangi sosyal medya mecrasına, hangi bütçe ile ve ne kadar süreyle oluşturulacağı saptanır. Tüm sosyal medya hesap yönetimi fiyat ve şekli bu sayede ortaya çıkar.

İşletmenizi büyütebilmek ve hayalini kurduğunuz hedefe ulaşabilmek için yapmanız gereken en önemli adım, sosyal medya danışmanlığı ile çalışarak, etkin bir şekilde markanızı ve imajınızı korumasına izin vermektir.

Ayrıca SEO Danışmanlığı hizmetimi incelemek için tıklayın > https://www.ferhatburakmaden.com/seo-danismani/

E-ticaret Danışmanlığı hizmetimi incelemek için tıklayın > https://www.ferhatburakmaden.com/e-ticaret-danismani/

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı Sosyal Medya Hizmetleri 

 • Eğer yok ise firmanıza ait sosyal medya hesapları açılması
 • Hesap optimizasyonu,
 • İçerik üretimi,
 • Özel gün paylaşımları,
 • Hedef Kitle Analizi,
 • Facebook ve Instagram reklam oluşturulması ve takibi
 • Şikayet ve imaj yönetimi
 • Raporlama
 • Maliyet planlaması ile minimum bütçe, maksimum geri dönüş,
 • Sosyal medyada organik takipçi çalışması
 • Müşteri sorularına cevap verilmesi
 • Telefon & Toplantı

En İyi Sosyal Medya Danışmanlığı Sosyal Medya Hizmetleri Nereden Alınır?

En iyi Sosyal medya danışmalığı hizmetini almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Profesyonel Sosyal Medya Danışmanı Olarak Sizlere Kesintisiz Hizmet Sağlayacağımızdan Emin Olabilirsiniz.

Sosyal Medya Danışmanı Ferhat Burak Maden’den profesyonel sosyal medya danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. İstanbul sosyal medya danışmanı olarak öne çıkıyorum. 2016 yılından beri birçok firmaya kurumsal sosyal medya hizmeti verdim. Kriz anlarında bile etkili stratejiler geliştirerek sizlere yardımcı olacağım.

Profesyonel sosyal medya danışmanlığı veren birçok kişiden farkım işimi itinayla yapıyor olmam ve size PERFORMANS GARANTİSİ vermemdir. Sayfanızın ihtiyaçlarını tüm parametrelere dikkat ederek en iyi çözümü sunarım. Hizmet sonrası size kahvenizi yudumlayarak büyümeyi izlemek kalacak.

 

Sık Sorulan Sorular

Sosyal Medya Danışmanı Ne Demek?

Sosyal Medya Danışmanı Ne Demek?; Sosyal Medya Danışmanı, devlet yada özel kurumlara, sosyal medyada doğru kullanmasını ve stratejik reklam kampanyaları konusunda süreci yöneterek, kurumun hedef kitlesine ulaşmasını sağlar. Sosyal medya danışmanlarının, sosyal medya yönetimi, içerik üretimi ve geliştirme, organik takipçi sağlama, sosyal medyada tanıtımı yapılan ürün, marka veya firmanın reklam çalışmalarını oluşturma ve yönetme, sosyal medya için pazarlama fikir süreçleri gibi yapması gereken kapsamlı hizmet yelpazesi mevcuttur.

Sosyal Medya Danışmanı Ne İş Yapar? Sosyal Medya Danışmanlığı Görev ve Sorumlulukları Nelerdir?

Sosyal medya kullanım sayısının artmasıyla birlikte pazarlama konusunda rol sahibi olmasıyla birlikte önemi artan Sosyal Medya Danışmanlarının görev tanımı şunları kapsar
 • Markaların, ürünlerin veya şirketlerin sosyal medyadaki varlıklarının şirket kültürüne uygun olarak sağlamak
 • Şirketin iletişim stratejileri ile uyumlu olarak sosyal medyada aktif olmasını sağlamak
 • Şirketin ya da markanın bilinirliğini artırmak için, hedef kitlesine uygun sosyal medya kullanıcılarına ulaşmak
 • Sosyal medyada bilinirlik sağlayarak, sürekli müşteri elde etmeye yönelik çalışmaları sürdürmek
 • Sosyal medyadaki müşterilerin isteklerine yönelik iletişim strateji oluşturmak
 • Düzenli olarak sosyal medya için yapılan çalışmaların raporlaması ve analizini yapmak
 • Sosyal medyada düzenli içerik üretmesi
 • Şirketin strateji planlarına odaklanılarak izlenecek yolu belirlemek.:

Sosyal Medya Danışmanı Nasıl Olunur?

Sosyal Medya Danışmanlığı için eğitim veren bir üniversite henüz bulunmamaktadır. Ancak İşletme, Pazarlama, Halkla İlişkiler, Reklam ve Tanıtım gibi bölümlerden mezun olan kişiler sektörde 5 yılı aşkın çalıştıktan sonra genel olarak Sosyal Medya Danışmanı olarak çalışmaktadır. Bununla birlikte çeşitli özel kurumlar Sosyal Medya Danışmanlığı için sertifika programları düzenleyerek, Sosyal Medya Danışmanlığını hizmeti verebileceğinizi iddia etseler de sektörün içinde yıllarını vermeden 3 günlük programlar ile sosyal medya uzmanı olunmaz.

sosyal medya danışmanı

Müşteri Yorumları

Ferhat Burak Maden

Selam! Ben Burak, E-Ticaret ve Dijital Pazarlamaya Gönül Vermiş İşini Aşk İle Yapan Aynı Zamanda Bildiklerimi Aktarmaktan Zevk Alan 🏆️SEO | PPC | SMM | Analytics | 🔥 E-Ticaret ve Dijital Pazarlama Danışmanıyım. Bana Sormak İstediğiniz Herhangi Bir Soru Varsa Lütfen Çekinmeden Yorumlar Bölümüne Yazın. En Kısa Sürede Sorunuzu Yanıtlayacağımdan Emin Olabilirsiniz. Şirketiniz İçin Danışmanlık Almak İstiyorsanız WhatsApp Butonuna Tıklayarak Yada İletişim Bölümünden Form Doldurarak İletişime Geçebilirsiniz. Görüşmek Üzere... 👋

34 Yorum

 1. Firmamızın tüm sosyal medya süreçlerinde bizlere vermiş oldukları sosyal medya hizmetleri ile yükselip, büyümemize yardımcı oldukları için Ferhat Burak Maden ve ekibine teşekkür ederiz.

  1. Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederiz Elif Hanım 🙏🏻

 2. Sosyal Medya yönetimi konularında ki arayışlarımız üzerine internetten Ferhat Burak Madeni bulduk ve tanıdık. Daha önce bazı ajanslarda yaşamış olduğumuz tüm sorunlar bizi bu sektöre neredeyse küstürmekteydi. Yerinde tespitleri ve konuya hakim olması bize endişelerimizin yersiz olduğunu ve gerçekten doğru danışman ile yol almanın önemini göstermiş oldu. Düşünmeden görüşebilirsiniz süreci kendi işleri gibi yürütmeleri çok kıymetli. Tüm ekibe teşekkürler, birlikte başarılarımızın devamı dileğimle.

 3. Sosyal medya yönetimi ve reklamcılık konularında kısa sürede harika bir hizmet aldık almaya da deva ediyoruz. İşleri zamanında planlı programlı yürüten güven veren bir ajans. Çalışmak isteyenlerin endişesi olmasın güvenle çalışabileceğiniz sosyal medya danışmanı.

 4. Bize olan yaklaşımı ve çalışma şekli tam istediğimiz gibiydi. Başarıya ulaşmamızda çok büyük emekleri oldu. İyiki sosyal medya danışmanlığı almışız dedik. Burak bey’e teşekkür ederiz.

 5. Uzun zamandır aradığımız sosyal medya hizmetini bulduk diyebiliriz. Kurumsal yapısı ve müşteri memnuniyeti gerçekten çok önem veriyorlar. Başta Burak Bey olmak üzere tüm ekibine çok teşekkür ederiz.

  1. Ben ve ekibim adına değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz Selen Hanım 🙏🏻

 6. İşlerini gerçekten özveriyle yapan ve kısa zamanda başarıyı yakalamamıza yardımcı olan Ferhat Burak Maden’e teşekkür ederiz.

  1. Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz Fatih Bey. Yeni başlıyoruz daha çok güzel işler yapacağız 🙏🏻

 7. Çalışma prensipleri, disiplini ve işine olan bağlılığıyla gerçekten profesyonel bir ekip. Burak bey ile çalışmaktan ve tanımış olmaktan çok mutluyum. Başarıyı prensip etmiş bir ekibi var. En güzel özellikleri de bu.. Başarılarınızın devamını dilerim..

  1. Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz Hakan Bey. Sizleri tanımak ve çalışmış olmak da bizler için ayrıca mutluluk kaynağı oldu 🙏🏻

 8. Hizmet kalitesi rakipleri arasında beklentimin çok üstünde oldu hedef kitlemizi anlamak için çok sürükleyici bir diyalog kurup dijital reklam yönetimimizi gerçekleştirdiler. Bu süreç zarfında ek ihtiyaçlarımız oldu; Web Sitesi, Sosyal Medya Yönetimi gibi bu hizmetleride çok kısa bir sürede en kaliteli şekilde bizlere teslim ettiler ve çok memnun kaldık.

 9. Burak Bey gerçekten işini severek yapan ve önemseyen biri. Onunla çalışmaya başladıktan sonra dijital kısımla ilgili olarak kafamızda hiçbir soru işareti kalmadı. İşimizle ilgili yaptığı her aşamayı ve gelişmeyi zamanında raporlayarak sormamıza bile gerek kalmadan içimizi her konuda rahatlattı. Gözümüz kapalı teslim ettik işi kendisine, çok ilgili tavsiye ederiz.

  1. Merhabalar Defne hanım, değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 🙏

 10. Burak beyden sosyal medya danışmanlığı hizmeti aldığımız ilk aydan itibaren satışlarımızdaki artış gözle görünür düzeyde oldu. Kendisiyle 5 aydır çalışıyoruz ve çok memnunuz. Kesinlikle herkese tavsiye ediyoruz çünkü işini hakkıyla yapan bir danışman. İletişimi çok güçlü sorularımıza ve sorunlarımıza danışmanlık kapsamında olmasa bile geri çevirmeden çözüm üretiyor. Bilgi ve deneyimleriyle şirketimize sosyal medya kültürünü aşıladı. Her şey için teşekkürler Burak bey iyi ki sizinle yollarımız kesişmiş. Yolunuz açık olsun.

  1. Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim Uras bey. Danışmanlıklarımın yaptıkları yatırımlarının karşılığını aldırabilmek benide çok memnun ediyoruz. İnşallah ilerleyen süreçlerde çok daha karlı işler yapacağız 😊.

 11. Merhaba. Bende instagram hesabımı(satış hesabı değil) büyütmek, takipçi arttırmak gibi konularda danışmanlık almak istiyorum. Bu konu hakkında bilgi alabilir miyim? Neler yapılabilir, ücreti vs. konularında.

 12. Şimdiye kadar 4 farklı ajans ile farklı zamanlara çalıştık, sürekli paramızı yakıp zamanımızı çaldılar. sosyal medya reklamlarında başarı sağlayacağımızı açıkçası artık ümidim kalmamıştı. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Burak bey ile tanıştım. Alanında son derece profesyonel ve bunu yaptığı işe ilk aydan yansıttı. Yatırımlarımızın karşılığını almak kadar keyifli bir şey yok. Sonsuz teşekkürler Burak bey.

 13. Burak bey ile çalışmaya başlayalı 3 ay oldu her ay en az %50 büyüme sağlayarak satışlarımızı ciddi anlamda arttırdı. Kendisine çok teşekkür ederiz. O kadar ajans ile çalıştık bu verimi alamadık. Herkese tavsiye ediyoruz. Başarılarının devamını diliyoruz

  1. Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim Hande hanım, Haziran ayı itibariyle çok daha fazla büyüme sağlayarak yolumuza devam edeceğiz 🙂

 14. Kendisi kesinlikle çok güvenilir ve işinde başarılı bir arkadaş. İnstagram hesabım ile ilgili yaşadığım problemde bana çok güzel yardımcı oldu. Aklınıza internetten bulunan birine ne kadar güvenilir sorusu geliyor olabilir, keza haklısınız, ama kesinlikle kuşku duymayınız.

  1. Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim Esra hanım. Umarım bir daha İnstagram da sorun yaşamazsınız. Bol satışlar dilerim.

 15. Merhabalar Burak bey, web sitenizi inceledik sosyal medya konularına baya hakim olduğunuz çok belli. Sizden sosyal medya danışmanlık hizmeti almak istiyoruz ulaşım sağlar mısınız.

 16. Burak beyin sosyal medya reklamlarında vermiş olduğu destek ile 3 ayda ciddi ciro artışları yakaladık. Elinize emeğinize sağlık.

 17. Gerek yaptıkları gerekse yönlendirmeleriyle işletmemize vermiş olduğu katkıların sonucunu ilk aydan almaya başladık. E-Ticaret yönetimi ve sosyal medya hesaplarımızın yönetimini istikrarlı yöneten, iş disiplinine sahip değerli bir uzmandır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu