HİZMETLERİMİZ

SEO Danışmanı


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home2/ferhatbu/public_html/wp-content/plugins/dk-pricr-responsive-pricing-table/inc/rpt-shortcode.php on line 27

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home2/ferhatbu/public_html/wp-content/plugins/dk-pricr-responsive-pricing-table/inc/rpt-shortcode.php on line 27

SEO danışmanı aramaya koyulduysanız ve SEO danışmanlığı hizmeti almak istiyorsanız tam yerindesiniz! 2012 yılında başladığım 2016 yılında bu zamana kadar Profesyonel olarak bir çok firmaya SEO Danışmanı hizmet veriyorum.!

E-Ticaret, blog ya da haber siteniz varsa ziyaretçi sayınızın ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz. Bu etken ürün satışlarınıza ya da reklam gelirlerinize tam olarak doğrudan etken olmasa da dolaylı olarak etki edecektir. Web sitelerinin ziyaretçi sayıları arama motoruna uygunlukları ile paralel olarak artar.

Arama motorlarında üst sıralardaysanız özellikle ilk sayfada, sitenizdeki içeriklerle ilgili arama yapan sitenize göz atar. Ancak siteniz 2,3,4. Sayfalar ve ötesinde sıralanıyorsa potansiyel müşterileriniz sizi fark etmeyecektir.

Eğer ürün ve hizmetlerinizi arayanların karşısına çıkaramıyorsanız nasıl satacaksınız? Sitenizin arama motorlarına göre optime olması bu nedenle önem taşır. Sizde sitenizin optimizasyonunu yaptırarak arama motorlarında görünür olun. Görünür oldukça gelirlerinizin paralel olarak arttığını göreceksiniz.

SEO Fiyatları

SEO söz konusu olduğunda, tek bir stratejinin herkese uymadığını biliyorum. Benzersiz şirketinizin ihtiyaçları, sektörü, mevcut SEO performansı ve hedeflerinizle birlikte kendi uzman analizimi kullanarak işinize özel olarak uyarlanmış özelleştirilmiş bir SEO hizmeti sunuyorum. Kişiselleştirilmiş, gelir getiren SEO stratejinizi oluşturmaya hazırsanız, bugün benimle iletişime geçin!

 Yukarıdaki SEO hizmeti sizin için yetersiz olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki Kurumsal SEO danışmanı Hizmetlerimi İnceleyin.

Kurumsal SEO Fiyatları

Kurumsal SEO hizmeti, işletmelere muazzam bir fırsat sunar. Arama motoruyla başlayan çevrimiçi deneyimlerin %90’ından fazlası ile, rekabetçi arama sonuçlarında en üst sıralarda yer almak, şirketinizin bir sonraki satın alışveriş veya hizmet almak istiyen tüketiciler ve ticari alıcılarla bağlantı kurmasını sağlar.

Bugün SEO Çalışmalarınıza Güç Vermeye Başlayın.

 

CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

SEO Danışmanı Hizmeti Ne Demektir?

SEO danışmanı hizmeti denildiğinde ilk olarak cevaplamamız gereken soru SEO nedir?.  SEO, İngilizce search engine optimization kelimelerinin baş harflerinden oluşur. Türkçe ’ye arama motoru optimizasyonu olarak geçmiştir. İnternet kullanımı ve web sitesi sayısının artmasıyla önem kazanmıştır.

SEO danışmanlığı hizmeti ise arama motorlarının çalışma mantığı hakkında bilgi sahibi olan kişilerin vermiş olduğu hizmettir. Siteye organik ziyaretçiler gelmesi için çalışmalar yapar. Organik ziyaretçi siteye arama motorundan gelen ziyaretçilere denir. Doğal yollarla sitenize gelen kullanıcılar yeni müşteriler edinmeniz için de kapı aralamış olur.

SEO danışmanı hizmeti

İnternet ortamındaki rekabetin kızışması SEO çalışmalarına duyulan ihtiyacı artırmıştır. Pek çok firma SEO hizmetlerine bütçe ayırması gerektiğini fark etmiştir. Bu amaçla kurumsal SEO danışmanı hizmetinden firmalar, pazarlama faaliyetlerinde iyi sonuçlar almıştır. Satışlara etkileri göz önünde bulundurulduğunda seo danışmanı hizmeti almanın ne kadar iyi bir fikir olduğu anlaşılacaktır.

 

SEO Danışmanı Hizmetine Neden İhtiyaç Duyulur? SEO Danışmanlığı Almanın Faydaları Nelerdir?

Sitenizin bulunduğu pazardaki rakiplerine göre daha başarılı olmasını istiyorsanız SEO danışmanlığı hizmeti almalısınız. Bu hizmete, kartların sürekli yeniden dağıtıldığı internet sektöründe tutunmak için ihtiyacınız var. Dijital dünyada daha etkili olmak ve çağın yeniliklerini kurumsal seo danışmanlığı hizmeti ile yakalayabilirsiniz.

Bu durum satışlarınızda da ciddi artış elde etmenizi sağlayacaktır. Sitenizin satışları arttığında müşteriler tarafından alacağınız olumlu yorum sayısı artar. Bu da sitenizin müşterilerin gözünde çok daha güvenilir bulunmasını sağlayacaktır. SEO danışmanı hizmeti almak geleceğe yönelik sağlam bir yatırımdır. Uzun vadede başarısı kaçınılmazdır ve sizi yarı yolda bırakmaz. Doğru yönetilen bir süreçle 6 ile 8 ay arasında etkileri gözlemlemeye başlarsınız.

SEO kurallarına uygun düzenlenen bir site karmaşadan uzak olacaktır. Kullanıcılar aradıklarını rahatlıkla bulabilecektir. Mobil ve web sitenizdeki kolay kullanım müşteri deneyimini pozitif yönde etkileyecektir.

seo danışmanlığı

SEO danışmanlığı sitenizin arama motorunun kurallarına uygun hale gelmesini sağlar. Bu sayede siteniz arama motorunda üst sıralara yükselecektir. Google’da ilk sayfada çıkmanız ziyaretçi sayınızda ve buna bağlı olarak satışlarınızda artış olmasını sağlayacaktır. Bunun için etkili SEO çalışması yapmanız gerekir.

Etkili bir SEO çalışması yeni pazarlara açılmanıza yardımcı olur. SEO çalışmalarında kullanıcıların eğilimleri ölçülerek raporlanır. Bu sayede müşterilerin mevcut ihtiyaçlarını saptayabilir, yeni pazarlara yatırım yapabilirsiniz. Kullanıcı eğilimlerini görmenizin bir diğer artısı da globale açılmanızın yolunu açmasıdır. Çalışmalar markanızın en çok ilgi göreceği ülkeyi tespit edebilmenizi sağlar. Bugün birçok firma ülkemizde başarı yakaladıktan sonra yurtdışına da gönderime başlar. Siz de o firmalardan biri olabilirsiniz.

SEO Danışmanı Hizmeti Veren Neler Yapar?

SEO danışmanı site içi ve dışı çalışmalar yapar. Site içi çalışmalar bizzat sitenin işleyişiyle ilgilidir. Site dışı çalışmalarda ise rakip analizleri ve geri bağlantıları kapsar.

Google, Yandex, Yahoo gibi arama motorları algoritmalarında sürekli güncelleme yapar. Güncellemelere uygun olmayan SEO çalışması siteniz için yararlı olmayacaktır. Hatta spam almanıza bile neden olabilir. Bu nedenle çalışmaların son derece titiz ve dikkatli bir şekilde yönetilmesi gerekir.

Site içi optimizasyonda sattığınız ürünlere ya da içeriklerinizle ilgili anahtar kelimeler araştırılır. Çıkan sonuçlardan en çok arananlar belirlenir. Bu sayede kullanıcıların sitenize nereden ve nasıl girdiği anlaşılır. Sonuçlardan çıkan anahtar kelimelerle her kelimeye uygun SEO çalışması yapılır.

freelance seo danışmanı

Pazar araştırması yapılarak rakipler analiz edilir. Sitenizdeki içeriklerin linkleri anahtar kelimeler ve arama motoruna uygun mu diye bakılır. Daha önce aldığınız cezalar varsa kaldırılması için talepte bulunulur. Sitenize tanımlanan adresin bulunduğu bölgede öne çıkmanız için lokal arama optimizasyonu yapılır.

Yenilenen içerikleriniz varsa silinmesi sağlanır. Görseller ve videolarda kullanılan adlandırmaların uygunluğu ve kaliteleri kontrol edilir. Google Maps API stratejileri geliştirilerek içeriklerin zenginleşmesi için çalışılır. Site haritanız düzenlenir. Yoast SEO ve ALL in SEO uygunluklarınız denetlenir.

SEO danışmanı ele alacağı sitenin bulunduğu kategoriyle ilgili araştırmalar yapacak. Siteyi ön plana çıkarmak için neler yapabileceği konusunda detaylı bir plan hazırlayacaktır. Çalışma sonrası site çok daha iyi görünecek, arama motoru tarafından üst sıralardaki sitelerin yanında gösterilecektir. Üst sıralara çıkıldıkça rekabet daha da çetinleşecektir.

SEO danışmanı gereken çalışmaları yaptıktan sonra detaylı raporlama yaparak sizleri bilgilendirir. Yapılacak çalışmalardan sizi haberdar eder.

SEO Danışmanlığı Hizmeti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

seo hizmeti

 1. SEO danışmanlığı hizmeti almak isteyen birinin ilk yapacağı şey danışman aramak olacaktır. Hizmeti alacağınız kişinin bilgili ve profesyonel olması çok önemlidir. Böyle biri firmanız için en doğru kararları verecektir. Her web sitesi kurulum amacına ve işleyişine göre kendine hastır. Yapılacak çalışmaların size özel olması gerekir. Sitenizin dinamiklerini iyi analiz edecek birini bulmalısınız.
 2. Size sunulan fiyat teklifine hangi hizmetlerin dâhil olduğunu öğrenmelisiniz. Anlaşmadan önce istediğiniz ekstra hizmetleri mutlaka belirtmelisiniz.
 3. Organik olmayan her çalışma sitenizin Black Hat denilen kara listeye alınmasına neden olabilir. Doğru yoldan artış sağlanması için ise zaman gerekir. Kurumsal SEO danışmanı arayışına girdiğinizde günlük ya da aylık olarak hizmet verildiğini görürsünüz. Günlük çalışmalar yerine aylık olanları tercih etmenizi tavsiye ederiz. Bu sayede hizmeti veren kişi büyümenin her aşamasında yanınızda olabilir.
 4. Hizmeti alacağınız kişinin sürekli hizmet sağladığından emin olursanız herhangi bir mağduriyet yaşamazsınız.

SEO Danışmanı Hizmet Ücretleri Ne Kadardır?

Başarılı bir SEO danışmanlığı hizmeti verilmesi için sağlam tecrübesi olması gerekir. Danışman kendini güncel algoritmalara göre geliştirmelidir. Bu çalışmalar için deneyimli bir bakış açısı ve yüksek iş ahlakına sahip olması gerekir. SEO fiyatları, 3500TL den başlar 21500 TL’ye kadar gider. Önemli olan hangi pakete ihtiyacınız olduğunu iyi bilmek yada birlikte karar vermektir. Firmalar ortalama olarak 10000TL civarında aylık seo’ya yatırım yapmaktadır.

300 500 liralara bu işi yapacağını söyleyen, Google ile anlaşmam var diyen kişilere itibar etmeyiniz.

Ben SEO Danışmanlığı Hizmet Kapsamında Neler Yapıyorum?

 • Site içi optimizasyon (On-Page Seo)
 • Anahtar kelime araştırması
 • Sektör ve rekabet araştırması
 • SEO testleri ve site denetimleri
 • Arama motorları tarafından alınmış cezaları kaldırmak için talepte bulunma
 • Yerel arama optimizasyonu
 • Beyaz şapka link inşası
 • Sayfalama ve yinelenen içerik sorunların çözümü
 • Görseller için optimizasyon
 • Sitemap düzenleme
 • Robots.txt düzenleme
 • Sayfa hızı optimizasyonu
 • Çeşitli izleme ve iyileştirme optimizasyonları (UI/UX)
 • Kırık linklerin düzenlenmesi
 • Yol haritası belirleme ve raporlama
 • İçerik stratejisi
 • Telefon & Toplantı

En İyi SEO Danışmanı Hizmeti Nereden Alınır?

En iyi SEO danışmanı hizmetini almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Profesyonel SEO Danışmanı Olarak Sizlere Kaliteli Hizmet Sağlayacağımdan Emin Olabilirsiniz.

SEO Uzmanı Ferhat Burak Maden’den profesyonel SEO danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. İstanbul SEO Uzmanı olarak öne çıkarak, 2016 yılından beri birçok firmaya kurumsal SEO hizmeti verdim. Kriz anlarında bile etkili stratejiler geliştirerek sizlere yardımcı olacağım.

Profesyonel SEO danışmanlığı veren birçok kişiden farkım işimi itinayla yapıyor olmam ve size performans garantisi vermemdir. Sitenizin ihtiyaçlarını tüm parametrelere dikkat ederek en iyi çözümü sunarım. Hizmet sonrası size kahvenizi yudumlayarak büyümeyi izlemek kalacaktır..

SEO Danışmanı Ne Demek?

SEO: Arama motoru optimizasyonu şeklinde Türkçeye çevrilen arama motorlarında sıralama çalışmalarına verilen isimdir. Arama motorlarında web siteyi üst sıralarda çıkmasını sağlayacak çalışmayı yapan kişiye SEO danışmanı denir.

SEO Danışmanı Ne İş Yapar? Görev ve Sorumlulukları Nelerdir?

SEO danışmanı bir web sitesinin sılama alması için oldukça önemli bir danışmandır. Çünkü web sitelerini üst sıralara çıkartabileceği gibi aynı zamanda hatalar yapıldığında sıralama kaybedilir. Bu sebeple SEO danışmanı olmak kolay bir iş değildir. SEO danışmanlarının görevleri şöyledir:
 • Kaliteli ve özgün içerik üretmek ya da üretilmesi konusunda yönlendirmek
 • Site içindeki içerikleri geliştirmek
 • Web sitelerinin sıralanması veya optimizasyon ile ilgili danışmanlık bulunmak
 • Anahtar kelime analizi yapması
 • Sitenin yapısını ve içeriğini inceleyerek gerekli teknik optimizasyonları yapması
 • Backlink çalışmaları yönetmek
 • Rakiplerin SEO çalışmalarını araştırarak danışmanlık verdiği sitenin çalışmasını yapmak
 • Google Analytics, Search Console, Ahrefs, SemRush gibi web analitik araçlarını kullanarak istatistikleri yönetmek

Nasıl SEO Danışmanı Olunur?

SEO danışmanı olabilmek için okunması gereken bir üniversite yoktur. Bu alanda kendini geliştirmek isteyenler Google algoritmalarını iyi anlamış olması gerekir. Ayrıca üst düzey bilgisayar bilgisine de sahip olması gerekir. SEO danışmanı olarak kariyer yapmak için bir SEO firmasında işe girebilir ya da tecrübeli bir danışmanın yanında en az 2 sene çalışarak işi öğrenebilir.

SEO Danışmanlığı Ne Değildir?

SEO danışmanlığı uzun soluklu bir çalışmadır, kısa sürede yada tek seferlik 10-20 günde başarı getirecek bir hizmet değildir. SEO çalışmalarına yatırım yapmak istiyorsanız sabırlı olmalısınız. Doğru danışmanı seçip, beklemek en doğrusudur. Yapılan hatalardan biride Backlinkler satın alarak web sitesini yükseltmeyi amaçlamaz. Kaliteli sitelerden sitenize trafik gelecek link çalışmaları yürütülmelidir. Anahtar kelime analizi yapmadan içerikler oluşturarak başarı beklemez. 100 tane kalitesiz içerik yerine 5 tane hedef kitlenize ulaşacak kaliteli, özgün içerikler üretilmesi gerekir. Profesyonel bir SEO danışmanı içeriklerde anahtar kelimeleri rastgele kullanmaz,. Anahtar kelimeleri içerik akışında özgün doğal olarak kullanır.

SEO Danışmanı - SEO Danışmanlığı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

SEO çalışması disiplin gerektiren profesyonelce sürdürülmesi gereken disiplindir. Bu yüzden SEO konusunda 3-5 günde sizi uçuracağım diyen SEO danışmanları ile çalışmamanızı öneririm. Bunun yanında yaptığı çalışmaları size adım adım anlatan, raporlayan bir SEO danışmanı ile çalışmanız web sitenizin yararınıza olacaktır.

İçerik Üretme - Geliştirme

İçerik, SEO çalışmaları için anahtardır. Bu yüzden kaliteli ve özgün içeriklere sahip olmak web sitenizin SEO çalışmaları sonucunda başarılı olması için kritik rol oynar. Bir içeriğin üretilmesi bazen saatleri alırken bazen haftaları alabilmektedir. Sadece google çalışanın anahtar kelime analizi yaparken harcamanız gereken süreyi bakın video da nasıl anlatıyor.

 

Müşteri Yorumları

Ferhat Burak Maden

Selam! Ben Burak, E-Ticaret ve Dijital Pazarlamaya Gönül Vermiş İşini Aşk İle Yapan Aynı Zamanda Bildiklerimi Aktarmaktan Zevk Alan ?️SEO | PPC | SMM | Analytics | ? E-Ticaret ve Dijital Pazarlama Danışmanıyım. Bana Sormak İstediğiniz Herhangi Bir Soru Varsa Lütfen Çekinmeden Yorumlar Bölümüne Yazın. En Kısa Sürede Sorunuzu Yanıtlayacağımdan Emin Olabilirsiniz. Şirketiniz İçin Danışmanlık Almak İstiyorsanız WhatsApp Butonuna Tıklayarak Yada İletişim Bölümünden Form Doldurarak İletişime Geçebilirsiniz. Görüşmek Üzere... ?

30 Yorum

 1. Kurumsal web sitemiz için Burak bey ile anlaşmamızdan 7 ay sonra ilk sayfada olmamız gerçekten çok güzel bir deneyim oldu. İlk sayfaya gelmemiz ile birlikte siparişlerimizin de arttığını görmek seo ya olan bağlılığımız arttı. Teşekkür ederiz Burak bey herkesin emeğine sağlık. Çalışmalarımız son hızla gitmesini temenni ediyoruz. iyi çalışmalar.

 2. Burak beye ilgisi ve başarısı için teşekkürlerimizi iletiyoruz daha şimdiden hızlı bir geri dönüş almaya başladık teşekkürler

 3. SEO alanında uzman ve oldukça tatmin edici sonuçlar aldık. Hedefiniz organik trafiğinizi arttırarak marka değerini arttırmak ise Burak bey ve ekibi kesinlikle bu noktada kaliteli çözüm üretiyorlar. Emekleriniz için teşekkür ederiz.

 4. Sorun yaratan değil sorun çözen her zaman ulaşabilmemiz bizi oldukça rahatlatan önemli bir konu olduğundan çalışmaktan çok memnun olduğumuz seo danışmanı.

 5. Yaptığı işlerde uzman, çözüm odaklı ve profesyonel bir seo danışmanı. Biz çalışmalarından memnunuz teşekkürler emeklerin için.

 6. İşinizi büyütmek için SEO çalışması yapmak istiyorsanız kesinlikle tavsiye ediyorum . SEO danışmanı Burak Beyin eline sağlık emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

 7. SEO konusunda uzman, dinamik ve çok güzel bir ekipler. Web sitenizi büyütmek ve geliştirmek istiyorsanız kesinlikle hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Biz çalışmalardan çok memnunuz herkese de tavsiye ederiz. İyi çalışmalar.

 8. Markamızın hedeflerini başarmasına yardımcı olan işler ortaya koyan ve birlikte çalışmaktan çok keyif aldığımız Burak bey ekibine çok teşekkür ederiz.

  1. Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz Gül hanım. Sizlerle çalışmak da bizim için çok keyifli bir süreç oluyor ??

 9. Arama motoru optimizasyonu alanında gelen tüm yenilikleri takip eden Burak bey ve ekibi, bunu projemize yansıtmakta hiç gecikmedi. En son yeniliklere ve güncellemelere uygun seo çalışması için teşekkür ediyoruz. Burak bey ile uzun yıllar boyunca çalışmaya devam etmeyi düşünüyoruz. Siz ve ekibinizin başarılarının devamını dileriz

 10. Seo ve dijital pazarlama alanında profesyonel, genç ve dinamik bir ekibi var Burak beyin. Standartların üzerindeler ve işlerinde oldukça işler çıkarıyorlar. Aldığımız hizmetten son derece memnunuz. Şiddetle tavsiye ederim.

 11. Uzun zamandır SEO danışmanı arayışımız vardı. Bir kaç kişi ve firma ile görüştük aralarında Burak bey de vardı. Kendisinin ilgi ve alakası işine sahip çıkışı bizi etkilediği için kendisiyle anlaşmıştık. Doğru karar verdiğimizi süreç içinde hem bize öğretti hem de sonuçlar ile kanıtladı. Kendisine teşekkür ederiz üstün başarısından dolayı.

 12. Burak bey ile hizmet verdiği bir firma aracılığıyla tanıştık kendisi sorumluluk sahibi işini sahiplenen firmamıza değer katmak ve verdiği taahhütleri yerine getirmek için çok çabalayan bir uzmandır kendisi. Çalışmaya başladığımız ilk aydan web sitemizin google da görünür olmasında ciddi katkıları oldu. Kendisiyle çalışmaktan çok memnunuz tavsiyede ederiz. Başarıların devamını diliyorum Burak bey.

 13. Burak bey ile şubat ayında seo danışmanlığı için anlaşarak çalışmaya başladık. 4. ayı geride bıraktık ve artık google da sıralamalarda üst sıralara çıkmaya başladık. Bu nedenle Burak beyi tebrik etmenin zamanı geldiğini düşüyoruz. Aylık bize sunduğu raporlarda ay ay sıralamalarda yükseldiğimizi görüyorduk ama SEO çalışmaları sayesinde artık hizmetlerimizi sunma avantajı yakalamaktan büyük memnuniyet içerisindeyiz. Burak bey seo alanında kendini ispatlamış biri olduğundan çalışmak isteyenlere tavsiye ederiz pişman olmazsınız.

  1. Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim Süleyman bey. İlerleyen süreçte çok daha iyi sonuçlar alacağız birlikte ?.

 14. Sitemizde ciddi seo hataları vardır ne yapsak büyüme sağlayamadık. Burak bey ile çalışmaya başladığımızdan bu yana %600 üzerinde organik olarak büyüme sağladık. Eline sağlık sizinle çalışmaktan çok memnunuz eline emeğine sağlık.

  1. Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim Ahmet bey, hedefimiz yıllık bu büyümeyi katlayarak devam ettirmek olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu